• Naukowe pierwsze czwartki

Drodzy uczniowie klas 8 szkół podstawowych, zapraszamy do I LO w Lesznie.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji projektu „Naukowych Pierwszych Czwartków”, który stworzyliśmy z myślą o Was.
          Celem projektu jest rozbudzenie Waszej naturalnej fascynacji światem przyrodniczym, jego różnorodnością i pięknem, ale także zainspirowanie Was do planowania, realizacji i prezentacji projektów o charakterze interdyscyplinarnym.

Nie zapomnieliśmy także o  entuzjastach nauk humanistach, dla których przygotowaliśmy specjalny blok ciekawych zajęć oraz propozycję (dla chętnych J) konkursu na napisanie pracy.
          Aby uczestniczyć w tej niezwykłej przygodzie wystarczy zadeklarować swój udział, przyjść na zajęcia prowadzone przez nauczycieli I LO.

Barbara Kochanek, dyrektor ILO

Jeżeli chcesz uczestniczyć w projekcie Naukowe Pierwsze Czwartki...

Pobierz i przeczytaj załączone niżej dokumenty:

Deklaracja uczestnictwa 2023/2024 *

Szkoła Obowiązek Informacyjny_rodzice *

lista zgód RODO_rodzice *

Regulamin warsztatów Naukowych Pierwszych Czwartków 2023/2024

Harmonogram warsztatów Naukowych Pierwszych Czwartków

UWAGA - dokumnety zaznaczone  należy podpisać i dostarczyć oryginały do szkoły.

Jeżeli planujesz w ramach projektu Naukowych Pierwszych Czwartków wziać udział w konkursie KATEDRA UCZNIOWSKA JUNIOR 2023/2024 to zapoznaj się z dokumentami zamieszczonymi niżej.

Katedra Uczniowska JUNIOR - regulamin 2023/2024

Deklaracja złożenia pracy konkursowej - Katedra Uczniowska JUNIOR

Katedra Uczniowska UNIOR - regulamin pracy humanistycznej 2023/2024

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone pocztą elektroniczną.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania w tym roku szkolnym warsztatów Naukowych Pierwszych Czwartków w związku ze zbyt małą liczbą chętnych (niewielka liczba uczniow w klasach 8 szkół podstawowych) -  w terminie do 30 września 2023r.

W razie pytań prosimy o kontakt: Dorota Pietrowicz (65) 529 94 25 lub email:  lo1_leszno_d_pietrowicz@wp.pl